Mens' Section 2019

 

Dates highlighted in blue = rained off)

 Fixtures and Results 

*** Please Note -
All captains should check the fixture
 lists for the correct date for their matches.

                   

/tr>  
DIVISION 1 Away Team
Home Team Budl A Davi A Exet A Samp A Vict A Dawl A Tipt A    
Budleigh Salterton A #                        
David Lloyd Exeter A #                                
Exeter G & C Club A                                
Sampford Peverell A                                
Victoria Park A                                
Dawlish A                                
Tipton St.John A                                
                                 
   
DIVISION 2 Away Team
Home Team Exmo A Exwi   Samp B Seat A Torq A Vict B Vict C Will A
Exmouth A                            
Exwick                                
Sampford Peverell B                                
Seaton A $                                
Torquay A $$$                                
Victoria Park B **                                
Victoria Park C                                
Willand A                                
                                 
DIVISION 3 Away Team
Home Team Davi B Exet B Kings A Kings B Newt   Teig A Will B    
David Lloyd Exeter B                            
Exeter G & C.Club B                                
Kingsteignton A                                
Kingsteignton B                                
Newton Abbot $ Ø                                
Teignmouth A                                
Willand B                                
                                 
DIVISION 4  
Home Team Budl B NSC A Okeh   Tipt B Tive B Torq B Vict D    
Budleigh Salterton B #                            
Newton St Cyres A *                                
Okehampton                                
Tipton St John B                                
Tiverton A #                                
Torquay B                                
Victoria Park D                                
                                 
DIVISION 5 Away Team
Home Team Bove A Davi C Dawl B Exet C Sidm A Torq C Tunn      
Bovey Tracey A                            
David Lloyd Exeter C                                
Dawlish B                                
Exeter G & C Club C                                
Sidmouth A                                
Torquay C $$                                
Tunnels                                
                                 
DIVISION 6 Away Team
Home Team Exmo B Exet D King C NSC B Seat B Sidm B Vict E Wood A
Exmouth B                            
Exeter G & C Club D                            
Kingsteignton C                                
Newton St Cyres B                                
Seaton B *                                
Sidmouth B                                
Victoria Park E *                                
Woodbury A                                
     
DIVISION 7 Away Team
Home Team Dawl C Exet E King D Sidf   Teig B Teig V Wood B    
Dawlish C                            
Exeter G & C Club E $                            
Kingsteigtnon D                            
Sidford $                                
Teignmouth B                                
Teign Valley withdrawn                                
Woodbury B                               
                                 
   
DIVISION 8 Away Team
Home Team Bove B Cran   Cred   Davi D Lymp   Tive B        
Bovey Tracey B                        
Cranford                        
Crediton *                                
David Lloyd Exeter D *                                
Lympstone *                                
Tiverton B #                                
                                 



Top of Page